20160611 192947mW sobotę, 11 czerwca 2016r Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Rynarzewa zorganizowało dla młodzieży działającej przy naszej parafii spływ kajakowy Gąsawką i Notecią do Nakla. Przy ładnej pogodzie i mało spławnej Noteci młodzi kajakarze użyli trochę przygód. Były momenty, że kajaki trzeba było przepychać przez zakrzaczenia.

sirrStowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zaprasza swoich członków, sympatyków oraz osoby chętne do działania na rzecz naszej wsi na walne zebranie.

Spotkanie odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie w piątek, 18 marca 2016r. o godzinie 18.00.

Zarząd SIRR

sirrZarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zaprasza na spotkanie członków i sympatyków SIRR.
3 lutego 2016 (środa), godz. 18.00 do Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie
Tematyka: plany na rok 2016, przygotowanie do zebrania sprawozdawczo – wyborczego.

Zarząd Iwona Szweda

Walne zebranie_222 stycznia 2015 w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa. Zebranie prowadziła prezes Iwona Szweda. 
Przedstawiono i omówiono sprawozdanie merytoryczne i finansowe oraz protokół komisji rewizyjnej. Zarząd SIRR otrzymał decyzją zgromadzonych absolutorium jednogłośnie. Następnie dokonano zmian w składzie zarządu: z funkcji sekretarza ustąpił Artur Michalak (z racji pełnionej funkcji Burmistrza Szubina) oraz skarbnik Lidia Rosołowicz, która weszła w skład komisji rewizyjnej. 

Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zaprasza członków SIRR na spotkanie w dniu 9 września 2014 (czwartek) o 18.00 do Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.
Celem spotkania jest m.in. organizacja Dnia Ziemniaka (Pyraday) oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia.

Wakacje z SIRRJak co roku Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zorganizowało dla swych członków i sympatyków wycieczkę nad Bałtyk. Tym razem prawie czterdziestu rynarzewian pojechało 24 lipca do Sarbinowa. Piękna pogoda (choć bardzo zimne morze!)i atrakcje miasteczka sprawiły, że wycieczkowicze wrócili zadowoleni.

Sezon kajakowy 2014_45Jak co roku 1. maja Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zainaugurowało sezon kajakowy na Gąsawce i Noteci. Już po raz dziewiąty członkowie SIRR zorganizowali tę wodną imprezę. Wśród 28 uczestników – oprócz rynarzewiaków - byli mieszkańcy Szubina, Bydgoszczy i Poznania. Spływy ruszają z Rynarzewa do Nakła kilka razy, a ten był pierwszym z trzech zaplanowanych na ten rok. Następny już w „świętojanki” – nocny spływ z 23 na 24 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca!

Zaprasza na zawody w strzelaniu z karabinków pneumatycznych sportowo-rekreacyjnych (także własnych o energii max 17J)

Miejsce pikniku: Rynarzewo (las przy Gąsawce)
Dnia 03.05.2014 godzina 14:00

Walne 2014W ostatni czwartek marca (27.03.14) w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie odbyło się walne zebranie członków i sympatyków Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa. Spotkanie prowadziła Iwona Szweda – prezes SIRR, sprawozdanie finansowe złożyła Lidia Rosołowicz, a merytoryczne Artur Michalak. W spotkaniu uczestniczyła także radna gminy Maria Pianko.

Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zaprasza na walne zebranie członków i sympatyków SIRR.
Spotkanie odbędzie się 27 marca (czwartek) 2014 r. w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie o godzinie 18.30.

Już od 6 lutego organizujemy wyjazdy na basen do Barcina dla wszystkich chętnych! 
Cena 10 wyjazdów to 145zł. 
Jakiekolwiek informacje i zapisy w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.

AM8521nW piątek, 3 stycznia 2014 w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie spotkali członkowie Zarządu Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa. Omówiono plan działań na rok 2014. Działacze SIRR planują m.in. pozyskać fundusze na ogrodzenie Placu Rekreacyjnego Pod Raczkiem, zorganizować imprezę środowiskową „Wianki 2014”, przeprowadzić sześciodniową wycieczkę dla dzieci i starszych w Góry Świętokrzyskie, jeździć na basen oraz kilka spływów kajakowych.

SpływWiele wspaniałych wrażeń przeżyli uczestnicy dwudniowego spływu kajakowego Jeziorem Sobiejuskim, Gąsawką i Notecią do Nakła. Dwudziestu sześciu kajakarzy nie spodziewało się, że po deszczowym poranku w sobotę wyjdzie słońce i spiecze im ciała na kolor powracających do naszych wód raków.

DSC 5597nW czwartek, 14 marca br. w świetlicy wiejskiej w Rynarzewie odbyło się zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa. SIRR podsumował na nim rok 2012 i wybrał nowego wiceprezesa.
Zebranie prowadziła Iwona Szweda - prezes stowarzyszenia. Sprawozdanie komisji rewizyjnej przedstawiła Maria Pianko, która wraz z Iloną Michalak skontrolowały dokumenty organizacji, a sprawozdanie finansowe  -skarbnik, p. Lidia Rosołowicz. Sprawozdanie z ubiegłorocznej działalności stowarzyszenia złożył sekretarz tej organizacji Artur Michalak.

SIRRZapraszamy członków i sympatyków Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa na walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze SIRR 14 marca (czwartek) 2013 roku w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie o godzinie 18.00.

10 lat SIRR
W ostatnią sobotę z okazji 10. jubileuszu w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie spotkali się członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa i zaproszeni goście.
Przybyłych powitała prezes SIRR Iwona Szweda. Uroczystość zaszczycili: wicestarosta nakielski Andrzej Kinderman, członek Zarządu Powiatu Leszek Gutkowski, przewodniczący Rady Powiatu, a jednocześnie sekretarz SIRR Artur Michalak, zastępca Burmistrza Szubina Mariusz Piotrkowski, radne: Maria Pianko i Beata Bembnista, sołtys Paweł Wuka, dyrektor ZS Janusz Nowakowski i kierownik Świetlicy Wiejskiej p. Krystyna Zębała. Wśród gości byli także pierwszy i drugi prezes SIRR: Wojciecha Bethke i Robert Kusiak.

Zimowy spływ kajakowy SIRRZimowym spływem kajakowym członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zainaugurowali 10. rok działalności. W mroźnej scenerii, Gąsawką z Kornelina do Rynarzewa popłynęło w sobotę, 19 stycznia 10 kajakarzy. Spływ prowadzili: Michał Szweda i Zenon Słowiński. Dwie przenoski w Wojsławcu i pod mostem na trasie nr 5 dostarczyły mocnych emocji. Ognisko z poczęstunkiem przygotowanym przez Iwonę Szwedę zakończyło zimową eskapadę.

andrzejkiStowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zaprasza na Zabawę Andrzejkową! Zabawa odbędzie się 24 listopada 2012 (sobota) w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie w godzinach od 20.00 do 4.00. Do tańca gra zespół Moreno As
Zapisy w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie - Koszt: 55 zł od pary.
Koło StrzeleckieKoło Strzeleckie przy Stowarzyszeniu Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa zaprasza na strzelnicę w Zespole Szkół w Rynarzewie (szatnia) w każdą środę od 17.00 do 19.00
Mariusz Walczak
W związku z upłynięciem roku kalendarzowego, a zarazem rozrachunkowego dla Stowarzyszenia Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa 30 marca 2012 odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków.
Zebranych powitała prezes SIRR Iwona Szweda, która poprosiła o powołanie przewodniczącego obrad i protokolanta. Po głosowaniu objęła ona pierwszą funkcję a na protokolanta wybrano Artura Michalaka. 

Podkategorie

1 procent podatku

AKM baner

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz