kwiatek

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby minęły w spokoju i radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2021 życzymy dużo zdrowia i szczęścia oraz niech spełnią się najpiękniejsze marzenia.

Życzy Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej”

Dzień seniora 2019_33W ostatnią sobotę września w świetlicy wiejskiej w Rynarzewie odbyła się impreza z okazji Dnia Seniora połączona z obchodami jubileuszy 80-tych urodzin. Wśród gości nie zabrakło burmistrza Szubina Mariusza Piotrkowskiego.

Dzień kobiet_1Klub Seniora „Razem lepiej” w Rynarzewie w ostatni dzień karnawału, czyli tzw. „śledzik” i w przeddzień Dnia Kobiet zorganizował zabawę taneczną z akcentem na życzenia dla pań.

 Na spotkaniu w Świetlicy Wiejskiej, we wtorkowe popołudnie, panowie obdarowali panie kwiatkiem i złożyli im serdeczne życzenia dużo zdrowia /co najważniejsze/, uśmiechu i zadowolenia z codziennego życia, radości z wnuków i prawnuków oraz miłych spotkań wśród swojego grona, podobnych wiekiem.

Zabawa karnawałowa - 16 lutego 2019_6Tak wielkiego balu jeszcze w Rynarzewie nie było. Zabawa karnawałowa, zorganizowana przez rynarzewski Klub Seniora „Razem Lepiej” zgromadziła niespełna 100 osób, z całej gminy i nie tylko. Te zabawy cieszą się uznaniem i zawsze gromadzą seniorów z całej okolicy.
Prezes rynarzewskiego Klubu Seniora „Razem Lepiej” Wiesław Błażejewski powitał wszystkich gości życząc miłej karnawałowej zabawy.

„Andrzejki 2018” w Rynarzewskim Klubie Seniora „Razem Lepiej”_1

W sobotę, 17 listopada 2018r. seniorzy Klubu Seniora "Razem Lepiej " spotkali się w Świetlicy wiejskiej w Rynarzewie, na zabawie „Andrzejkowej”.

Zebranych członków Klubu i zaproszonych gości przywitał Prezes Klubu Wiesław Błażejewski. Podczas  Zabawy uczczono  Jubileuszu Złotych Godów, 50 lecia pożycia małżeńskiego Reginy i Józefa Piotrowskich. Jubilatom Prezes od wszystkich członków  Klubu złożył  życzenia, wręczono kwiaty, upominek oraz odśpiewano gromkie „Sto lat”, do życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście przeszacowani jubilaci podziękowali przybyłym gościom przepysznym tortem i lampką szampana za złożenie życzeń.

Seniorzy łamali się opłatkiem_2213 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie członkowie Klubu Seniora „Razem Lepiej” spotkali się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia na tradycyjnym opłatku.

Zgromadzonych powitał prezes klubu Wiesław Błażejewski, który w imieniu zarządu złożył życzenia serdecznych spotkań rodzinnych, szczęśliwych wspomnień, dużo radości, uśmiechu, pogody ducha i spełnienia marzeń w Nowym 2018 Roku. Niech ten świąteczny czas niesie moc przebaczenia i wnosi nadzieję na lepsze jutro. Na miłość i zgodę w każdej rodzinie oraz wzajemny szacunek.

Andrzejki_18W sobotni wieczór w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie Klub Seniora dla swoich członków i sympatyków urządził zabawę andrzejkową.

Wszystkich gości jak i miejscowych członków powitał prezes Klubu Seniora Wiesław Błażejewski, życząc miłej zabawy, humoru i radości ze wspólnego spotkania, zapomnienia codziennych trosk i problemów zdrowotnych, wszak seniorzy są zawsze młodzi duchem i sercem.

Pożegnanie lata - 2017_14W sobotę 9 września odbyła się zabawa taneczna organizowana przez Rynarzewski klub Seniora na zakończenie lata.  Zabawa była okazją do uczczenia Jubileuszu Złotych Gotów tj. 50-rocznicy Ślubu Marii i Stefana Mazurów. Jubilatom złożono życzenia, wręczono kwity, upominek oraz odśpiewano „Sto lat”.

Henryka Kaźmierczak i Ryszard Bielicki również mieli okazję do świętowania, dnia 22 kwietnia br. Zawarli związek małżeński.

Państwo Maria i Stefan oraz Państwo Henryka i Ryszard podziękowali przybyłym gościom w formie tortu i szampana za złożenie życzenia.

Dobra zabawa trwała do samego końca.

Wypoczynek w Tleniu_13W dniach od 29.07 – 3.08.2017 członkowie Klubu Seniora „Razem lepiej” z Rynarzewa wypoczywali w Tleniu nad przepięknie położonym Zalewie Żurskim oraz Jeziorem Mukiz. Pensjonat p. Andrzeja Smei położony w pobliżu centrum i lasu wybrano już po raz czwarty.

Pogoda dopisała, mimo kapryśnej aury w bieżącym roku.

Oprócz wypoczynku Seniorom zagwarantowano i sporo rozrywek, wycieczkę do Gdańska, gdzie z udziałem przewodnika zwiedzali Westerplatte i Stare Miasto. Wycieczkę do Jabłonek oraz spływ rowerowo – kajakowy.

Dzień kobiet_1Paniom, zaśpiewali 100 lat, a panie panom się odwzajemniły.

Seniorzy z Rynarzewa, tradycyjnie, zorganizowali z okazji Dnia Kobiet swoje spotkanie, aby uczcić Panie i obdarować je kwiatkiem.

Na spotkaniu w Świetlicy Wiejskiej, 8 marca, panowie obdarowali panie kwiatkiem i złożyli im serdeczne życzenia dużo zdrowia /co najważniejsze/, uśmiechu i zadowolenia z codziennego życia, radości z wnuków i prawnuków i miłych spotkań wśród swojego grona, podobnych wiekiem.

Taniec towarzyski_6Już od miesiąca lutego w każdy wtorek Wanda, Antoni, Jarek, Ula, Krystyna, Elżbieta, Barbara, Wiesław, Maryla, Jurek, Leszek, Janusz, Maria, Wanda, Józef i Janek otworzyli okno na świat taneczny na rynarzewskim ,,parkiecie’’. Dzisiaj w pięknym standardowym stylu zatańczyli walca angielskiego, fokstrota i tango. Nasza młodzież zatańczyła cza-czę i odważnie zaśpiewała ,,Daj mi tę noc’’.

Podziwiam!!! Dorota Gołębiowska – instruktor
Szykujemy się na spotkanie z ,,CZARNĄ MAMBĄ’’ Iwonką Pavlovic.

Złożyli kwiaty pod pomnikiem_2Po uroczystości z okazji „Dnia Kobiet”, która odbyła się w świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie, delegacja Klubu Seniora w składzie Krystyna Bejma, Leszek Nowak, Zbigniew Słomski oraz kier. świetlicy Krystyna Zębała złożyli kwiaty pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich w Zamościu i na cmentarzu w Rynarzewie.

Bal w Klubie Seniora_13Tak wielkiego balu, jeszcze w Rynarzewie nie było. Zabawa karnawałowa, zorganizowana przez Klub Seniora „Razem Lepiej” zgromadziła niespełna 100 osób, z całej gminy i nie tylko. Te zabawy cieszą się uznaniem i i zawsze  gromadzą seniorów z całej okolicy.

Tym razem, ta karnawałowa zabawa, miała inny wydźwięk. Została zdominowana przez jubileusze rynarzewskich par małżeńskich.

Spotkanie wigilijne_10W dniu 14.12.2016r w świetlicy wiejskiej odbyło się coroczne spotkanie wigilijne przygotowane przez Klub Seniora i panie z Koła Żywego Różańca. O godzinie 11.00 wszyscy zebrali się w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej na mszy św., którą odprawił proboszcz parafii ks. Rafał Kwiatkowski. Po liturgii wszyscy przeszli do świetlicy. Zebranych przywitał prezes Klubu Seniora Wiesław Błażejewski. Po gościnnym występie chóru z Szubina „Jesienny Kwiat”, ks. proboszcz złożył wszystkim świąteczne życzenia. Potem było tradycyjne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Następnie przy kawie i pysznym domowym cieście wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas.

zyczeniaZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby minęły w spokoju i radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2017 życzymy dużo zdrowia i szczęścia oraz niech spełnią się najpiękniejsze marzenia.

Życzy Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej”

info2Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na spotkanie opłatkowe w dniu 14.12.2016r. o godzinie 12.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. Spotkanie poprzedzone będzie mszą świętą o godzinie 11.oo w Kościele św. Katarzyny.  Prosimy  członków o liczne przybycie na mszę i spotkanie opłatkowe.                                                                                                       

 

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Andrzejkowa Zabawa Klubu Seniora w Rynarzewie_24W minioną sobotę w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie tutejszy Klub Seniora „Razem Lepiej” zorganizował andrzejkową zabawę.

Wszystkich gości z Szubina i Zamościa jak i miejscowych członków powitał prezes Klubu Seniora Wiesław Błażejewski, życząc miłej zabawy, humoru i radości ze wspólnego spotkania, zapomnienia codziennych trosk i problemów zdrowotnych, wszak seniorzy są zawsze młodzi duchem i sercem.

zabawaKlub Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza na Zabawę taneczną, która odbędzie się dnia 19.11.2016r. w godz.; 17:00 - 22:00

Wpisowe; członkowie Klubu 30,00zł/osoby – pozostali (niezrzeszeni); 40,00zł/osoby.

Zapisy i opłaty za konsumpcje  przyjmuje do dnia 14.11.2016r. Pani Elżbieta Spychalska w dniu 14.11.2016r. w świetlicy wiejskiej w godz. 16.3o – 17.3o w Rynarzewie. Dobra zabawa zapewniona.

Zarząd Klubu Seniora ”Razem Lepiej”

Dzień seniora_1Rynarzewski Klub Seniora „Razem Lepiej”, działa od czerwca 2005 roku.

Powstał po wielu staraniach Mariana Barnacha, mieszkańca Rynarzewa.

Zrzesza ludzi starszych i młodszych, seniorów i takich, co seniorami już będą niedługo. Należą do klubu mieszkańcy nie tylko z Rynarzewa, ale sympatycy z całej okolicy. Seniorzy, którzy chcą spotkań rówieśników wieku, wspólnych tańców, zabaw i … narzekań /niekiedy/ na stan zdrowia.

Podkategorie

1 procent podatku

strony internetowe bydgoszcz