Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na spotkanie (zebranie) w dniu 27.07.2021r.  o godzinie 18.oo  w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. temat zebrania: sprawy dotyczące działalności  Klubu Seniora w 2021 roku,  przy grilu (kiełbaski pieczone z  grilu)  w trakcie zebrania należy zachować reżim  sanitarny, dezynfekcja rąk,  maseczka i zachowanie odległości.  Seniorów  prosimy o liczne przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na pierwsze spotkanie (zebranie) po lock downie w dniu 29.06.2021r. o godzinie 17.oo  w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.

temat zebrania: sprawy dotyczące działalności Klubu Seniora w 2021 roku,  w trakcie zebrania należy zachować reżim sanitarny, dezynfekcja rąk,  maseczka i zachowanie odległości.  Seniorów prosimy o przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na zebranie w dniu 12.02.2020r.  o godzinie 18.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. 

Temat zebrania: sprawy dotyczące działalności Klubu Seniora w 2020 roku,  spraw organizacji zabawy „Śledzik” w dniu 15.02.2020r. a także planów na 2020r. a także zebranie II raty za wczasy do Sianożęty i Tlenia a także zapisy na nie. Prosimy o liczne przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę życzyć Państwu, aby w tych wyjątkowych dniach w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła wiara, miłość oraz nadzieja odradzającego się życia. Niech świąteczny czas napełni Państwa serca otuchą, wprowadzi do życia spokój i harmonię, przyniesie wiele szczęścia i radości, tak byście zawsze z ufnością spoglądali w przyszłość. 

Życzy ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby minęły w spokoju i radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2020 życzymy dużo zdrowia i szczęścia oraz niech spełnią się najpiękniejsze marzenia.

Życzy Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej”

 

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz