Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na zebranie w dniu 08.06.2022r.  o godzinie 17.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. temat zebrania: będzie sprawy organizacyjne, omówienie wyjazdu na wypoczynek do Sianożęty zebranie II raty kosztu przejazdu i Klimatycznego oraz wyjazd do Warszawy zwiedzanie Sejmu, Zamku Królewskiego  i Warszawy zebranie II wpłaty na wyjazd do Warszawy w trakcie zebrania należy zachować reżim sanitarny, dezynfekcja rąk,  maseczka i zachowanie  odległości.  serdecznie prosimy o bardzo liczne przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na zebranie w dniu 04.05.2022r.  o godzinie 17.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. temat zebrania: będzie organizacja, omówienie wyjazdu do Sianożęty oraz wyjazd do Warszawy zwiedzanie Sejmu i Warszawy w trakcie zebrania należy zachować reżim sanitarny, dezynfekcja rąk,  maseczka i zachowanie  odległości.  serdecznie prosimy o bardzo liczne przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

kwiatek

Drogie Panie – Wszystkiego najlepszego z okazji „Dnia Kobiet”

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Paniom – w szczególności dużo dobrego zdrowia, pogody ducha, radości na co dzień. Aby każda chwila Waszego Życia była pełna sukcesów i powodów do dumy. Wasz uśmiech, troskliwość, delikatność i jednocześnie siła z jaką pokonujecie wyzwania zasługują na słowa uznania i szacunku. Dzięki Wam Drogie Panie Świat staje się lepszy i piękniejszy, a słowa rodzina, dom i miłość nabierają znaczenia.

    W imieniu zarządu Klubu Seniora „ Razem Lepiej”  i wszystkich mężczyzn naszego klubu życzymy spełnienia najskrytszych marzeń abyście zawsze czuły się potrzebne i doceniane, aby każdy dzień był dla Was Dniem Kobiet

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na zebranie w dniu 06.04.2022r.  o godzinie 17.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. temat zebrania: będzie organizacja spotkania integracyjnego, omówienie wyjazdu do Sianożęty oraz wyjazd do Warszawy zwiedzanie Sejmu i Warszawy w trakcie zebrania należy zachować reżim sanitarny, dezynfekcja rąk,  maseczka i zachowanie  odległości.  serdecznie prosimy o bardzo liczne przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby minęły w spokoju i radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2022 życzymy dużo zdrowia i szczęścia oraz niech spełnią się najpiękniejsze marzenia.

Życzy Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej”

 

 

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz