Stowarzyszenie "Nasz Zamość" zaprasza dzieci klas 4, 5 i 6 oraz młodzież gimnazjalną klas 1,2 i 3 na zajęcia z chemii pn. "Chemia na wesoło – warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży". Zapisy trwać będą do 16 września br. liczy się kolejność zgłoszeń. Kryterium decydującym o przyjęciu na warsztaty chemiczne będzie wiek oraz miejsce zamieszkania (gmina Szubin).

Zgłoszenia dokonywać można wyłącznie drogą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., formularz dostępny na stronie www.zamosc.bydgoszcz.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia są bezpłatne, od uczestników nie będą pobierane żadne opłaty. W przypadku większej liczby osób zostanie utworzona lista miejsc rezerwowych. Na zakończenie cyklu 4 zajęć każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu wraz z pakietem chemicznym o wartości ok. 70 zł.

Zajęcia odbywać się będą w świetlicy wiejskiej w Zamościu dla dwóch grup wiekowych – pierwsza grupa to dzieci z klasy 4-6 , druga grupa to młodzież gimnazjum klasy 1-3. Dla każdej z grup zaplanowane są 4 spotkania po 2 godz. lekcyjne każde. Zajęcia odbywać się będą od września do grudnia 2016 roku raz w miesiącu. Dokładne terminy zajęć zostaną podane na początku września na stronie internetowej.

Zajęcia, do których pragniemy zachęcić młodych naukowców, zrodziły się właśnie z chęci opowiedzenia o wszystkim, co nas otacza, zastanawia, a także bawi. Nasz prowadzący z wielkim zamiłowaniem przedstawia niezwykłe i tajemnicze zagadnienia, sprawiając, że dziecięca ciekawość i chęć doświadczania przeradza się w prawdziwą pasję. Eksperymenty dla dzieci to połączenie świetnej zabawy i sporej dawki wiedzy, zdobywanych podczas odkrywania zagadek otaczającego nas świata. Wykonywanie nieskomplikowanych doświadczeń to niezwykle pouczająca przygoda, która procentuje u dzieci zainteresowaniami z dziedzin ścisłych. Zajęcia dodatkowe z eksperymentów to praktyczny kurs z fizyki, biologii oraz chemii. Z nami dzieci będą mogły odkrywać rzeczy zwykłe w sposób niezwykły!

ZGŁOSZENIE

Wkrótce opublikujemy szczegółowy wykaz terminów.

Projekt współfinansowany z dotacji budżetu Gminy Szubin.

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz