Interpelacja w sprawie braku bezpiecznej drogi mieszkańców Nowej Szkocji oraz ul. Powstańców Wielkopolskich (za Gąsawką) do Rynarzewa.

Proszę o jak najszybszą interwencję i współpracę z wykonawcą Trasy S 5 na terenie Rynarzewa w sprawie utworzenia bezpiecznej drogi dla pieszych
i rowerzystów pomiędzy osiedlem Nowa Szkocja, ul. Powstańców Wielkopolskich (za Gąsawką) i Rynarzewem.

Składowiska materiałów budowlanych_10Interpelacja w sprawie kontroli składowiska materiałów budowlanych oraz kopalni piasku przy ulicy Bydgoskiej w Rynarzewie.

Od kilku miesięcy mieszkańcy Rynarzewa niepokoją się sposobem wykorzystania składowiska materiałów budowlanych oraz stanem zbiornika wodnego po kopalni piasku przy ulicy Bydgoskiej. Składowisko i kopalnia powstało kilka lat temu jako zaplecze firm budujących S5. Obecnie przywożone są tam różnego rodzaju odpady. Pierwotnie miały być to odpady cementowe, kamienne, itp., które po pokruszeniu służyć miały jako materiał budowlany. Na składowisku pojawiają się ostatnio elementy metalowe, drewno, ceramika i niestety zwykłe śmieci.

Informacje o interpelacjach zgłaszanych przez naszych przedstawicieli w Radzie Miejskiej Szubina. Zapytania i wolne wnioski dotyczące naszego sołectwa, naszych spraw. Odpowiedzi Burmistrza oraz pracowników UM. 
Jeżeli chcesz zgłosić sprawę do radnego, napisz do nas na adres: 
Redakcja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty:

1. Interpelacja Radnego Artura Michalaka

2. Odpowiedź UM Szubin

Interpelacja dotyczy naprawy zjazdu z drogi krajowej nr 5 w ul. Ogrodową w Rynarzewie.

Do pobrania:

Interpelacja w całości

1 procent podatku

strony internetowe bydgoszcz