ŚWIETLICA WIEJSKA I BIBLIOTEKA W RYNARZEWIE ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI NA FERIE.
ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W GODZINACH 11:00 - 13:00 W DNIACH 15 -18- 22- 23- 24 STYCZNIA.
W DNIU 17 STYCZNIA ODBĘDZIE SIĘ BAL KARNAWAŁOWY OD GODZINY 15:00 DO 17:00
WNIOSKI DO POBRANIA W ŚWIETLICY I BIBLIOTECE W RYNARZEWIE

info

ŚWIETLICA WIEJSKA W RYNARZEWIE ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH MIESZKAŃCÓW NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE KÓŁKA RĘKODZIEŁA DLA DOROSŁYCH
W DNIU 11.01.2019 O GODZ. 16:30

U W A G A !!! - Świetlica Wiejska w Rynarzewie prowadzi zapisy na "GIMNASTYKĘ" 50+ którą prowadzić będzie Małgorzata Pingot

Pierwsze spotkanie 05.11.2018r godz. 18.30 poniedziałek

Zajęcia będą odpłatne.

WTOREK - kółko taneczne - do 10 lat - 16.40
-  do 15 lat - 17.30

„ZUMBA” DLA  DOROSŁYCH – godz. 19.00

ŚRODA - kółko plastyczne – godz.  - 15.30

CZWARTEK – kółko rękodzieła –   godz. 15.00

Kółko rękodzieła - godz. 16.00                   

„ZUMBA  DLA  DOROSŁYCH” - GODZ. 18.30

 

Druga środa miesiąca – zebranie Klubu Seniora  godz. 18.00

ŚWIETLICA WIEJSKA W RYNARZEWIE PROWADZI ZAPISY NA NASTĘPUJĄCE KÓŁKA

- kółko rękodzieła
- kółko taneczne ( zumba )
- kółko plastyczne

Zapisy od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 18.00

Zapraszam na spotkanie organizacyjne z instruktorami przy grillu 25.09. (wtorek) godz.16.00
Na uczestników zajęć czekają słodycze, napoje oraz lody.

Zachęcamy Panie i Panów do nauki tańca towarzyskiego w przyjemnej atmosferze z wykwalifikowaną instruktorką. Taniec uczy nie tylko płynnego ruchu, elegancji w poruszaniu się, ale także wyrabia kondycję. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w świetlicy wiejskiej w Rynarzewie (90min.), kurs rozpocznie się od połowy września Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 731792343 oraz w świetlicy wiejskiej u Pani Krystyny Zębały.

Serdecznie zapraszamy.

Biblioteka Publiczna i Świetlica Wiejska w Rynarzewie zapraszają dzieci na zajęcia wakacyjne "WSPOMNIENIA Z WAKACJI"

29.08.2018r. (środa) od godz. 10.30 do 12.30
29.08. - "Czytam i bawię się" ; książka w plenerze, gry i zabawy sprawnościowe.
30.08. - Zajęcia plastyczno - techniczne. Czytanie na trawie.Gry i zabawy.
31.08. - "Mój świat" - konkurs plastyczny. Gry i zabawy.Spotkanie z socjoterapeutą. Podchody. Na uczestników zajęć czekają słodycze, napoje oraz dobra zabawa na koniec wakacji.

 

BIBLIOTEKA PUBLICZNA Z POWODU URLOPU

NIECZYNNA

OD 09.07. - DO 20.07.2018r

ŚWIETLICA WIEJSKA Z POWODU URLOPU

CZYNNA

OD GODZ. 9.00 DO 13.00

Zakończenie działalności kółek zainteresowań _1Na zakończenie działalności kółek zainteresowań w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie wybraliśmy się z dziećmi na pizzę i lody do restauracji SAGA w Zamościu. Była to nagroda za systematyczne uczęszczanie na zajęcia. Po powrocie do świetlicy każde dziecko otrzymało książkę.

Wakacje już trwają to życzymy dzieciom wakacyjnych radości: słońca, podróży, bezpiecznych przygód, odpoczynku i dużo zabawy. Do zobaczenia we wrześniu !!!

Świetlica Wiejska zaprasza dzieci, które brały udział w zajęciach popołudniowych na uroczyste zakończenie w dniu 28 .06. ( czwartek)  godz. 15.00.

Festyn rodzinny_339 czerwca w gorące słoneczne popołudnie Świetlica Wiejska, sołtys, Biblioteka Publiczna i Szkoła Podstawowa w Rynarzewie zaprosili mieszkańców na FESTYN RODZINNY. Dla uczestników spotkania przygotowano szereg zabaw, konkursów, quizów, dmuchany tor przeszkód, który ciągle był oblegany, wata cukrowa i popcorn, malowanie buziek, balonowe zwierzątka, napoje i masa słodyczy. W czasie festynu na boisku ,,Orlik’’ trwały rozgrywki sportowe. Grupa szkoły sportowej JUVENTUS przeprowadziła turnieje piłki nożnej, a wuefiści piłki siatkowej.

Obserwacje przez teleskop astronomiczny_2223 maja na placu przy świetlicy wiejskiej w Rynarzewie w godzinach wieczornych pasjonaci z Pałucko – Pomorskiego Stowarzyszenia Astronomiczno-Ekologicznego zaprosili mieszkańców Rynarzewa i okolicznych wsi na obserwację Słońca, Księżyca, Jowisza, Wenus i innych obiektów astronomicznych. Uczestnicy obserwowali niebo przez teleskop o średnicy zwierciadła 406 mm oraz usłyszeli dużo ciekawostek o planetach.

PRZYJDŹ I ZOBACZ NA WŁASNE OCZY PRZEZ TELESKOP ASTRONOMICZNY JAK NA DŁONI m.in. KSIĘŻYC, WENUS...

W PROGRAMIE:

- ZWIEDZANIE OBSERWATORIUM
- WYKŁADY
- POKAZY

23 maj ( środa ) godz. 20.00 - plac przy ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W RYNARZEWIE

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY

WSTĘP BEZPŁATNY

Wielkanocne ozdoby_8Tworzenie ozdób wielkanocnych to ogromna radość dla dzieci. Uczestnicy zajęć kółka rękodzieła przez ostatnie tygodnie tworzyli własnoręcznie ozdoby różnymi technikami.

Ostatnie dni zajęć _6Dzień taneczny i plastyczny były ostatnimi dniami zajęć w czasie ferii w świetlicy. Były zabawy przy muzyce, konkursy zręcznościowe, kalambury, zagadki oraz twórcza zespołowa  praca plastyczna pod okiem instruktora. Gotowe prace przedstawiające zimowe pejzaże można oglądać na sali świetlicy. Na zakończenie uczestnicy zostali poczęstowani goframi i słodyczami.

Na zaproszenie Świetlicy Wiejskiej i Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie 21 lutego wystąpiła w świetlicy poetka, pasjonatka rękodzielnictwa i członkini zespołu muzycznego „Kołaczkowianki” Helena Wyrzykowska.

Wszystkich zebranych przywitał prezes Klubu Seniora Wiesław Błażejewski.

Pni Helena recytowała najnowsze swoje wiersze, jak i te starsze. Przed sceną prezentowała kwiaty, wykonane z różnych materiałów. To spotkanie umilała muzyka na akordeonie w wykonaniu Romana Blei i śpiew zespołu muzycznego „Tulipan” z Łabiszyna. Zespół ten zaprezentował piosenki z tekstem Heleny Wyrzykowskiej w rytm znanych melodii.

Spotkanie z poetką było okazją do przekazania treści radosnych, nostalgicznych, smutnych i wesołych w otoczeniu pięknych kwiatów wykonanych przez kołaczkowską artystkę.

Karnawałowy bal dla dzieci_17Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 30.01.2018r. w świetlicy wiejskiej w Rynarzewie odbył się bal karnawałowy.

zabawa karnawalowa

30.01.2018 r (wtorek) godz. 16.00 - Świetlica Wiejska w Rynarzewie

W programie: tańce, konkursy, zabawy, rozdanie nagród uczestnikom konkursu plastycznego „Choinki, choineczki...”

Zapraszają: świetlica, sołtys i biblioteka.

Podkategorie

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz