Dzień Dziecka_28Za nami niezapomniany Dzień Dziecka przy Szkole Podstawowej w Rynarzewie zorganizowany wspólnie z Radą Rodziców, Sołectwem Rynarzewo, Kołem Gospodyń Wiejskich i Strażą Pożarną. Na naszym festynie gościliśmy motocyklistów z Klubu Motobydzi, Motocyklowego Klubu Mundurowego, Pana Jakuba Pietrzyckiego z pokazami chemicznymi, przedstawicieli z Parlamentu Europejskiego.

Dnia 9 kwietnia (sobota) o godzinie 15.00 w Szkole Podstawowej w Rynarzewie odbędzie się koncert szkolnego chóru „Belcanto” oraz sprzedaż ciasta i ozdób wielkanocnych. Gościnnie wystąpi Zespół Tańca Współczesnego „Kontra” z MDK nr2 z Bydgoszczy oraz  duet taneczny ze Szkoły Tańca „Bailamos”. Dochód zostanie przekazany dla dzieci z Ukrainy.                              

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!    

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawita w tym roku również do Rynarzewa, gdzie odbędzie się kiermasz ciast, z którego środki przekazane zostaną dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Dyrekcja oraz Pracownicy Szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim serdecznie zapraszają wszystkich wielbicieli domowych wypieków na kiermasz ciast, który odbędzie się 29.01.2022r. (sobota) w godzinach 9.30 – 14.00.

Liczymy na Państwa dobre serca.

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ RODZINY ZE SZKOCJI, KTÓRA UCIERPIAŁA W WYNIKU POŻARU, ZAPLANOWANA NA DZIEŃ 10 LISTOPADA ZOSTAJE ODWOŁANA. O NOWYM TERMINIE AKCJI ZOSTANĄ PAŃSTWO POINFORMOWANI.

 

Pyszne ciasto w słusznej sprawie. Rodzina Horków potrzebuje finansowego wsparcia na odbudowę domu po pożarze.

10 listopada (środa) zapraszamy na kiermasz ciast w Szkole Podstawowej w Rynarzewie (przy głównym wejściu) od godziny 11.00 do 16.00.

 

LICZYMY NA WAS!
RAZEM POMAGAMY!

Zgłosuj na nauczycieli, których lubią i cenią uczniowie oraz ich rodzice oraz nauczycieli przedszkola, którzy mają wyjątkowe podejście do maluchów. Wybierz z nami Nauczyciele Akademickiego Roku. Zagłosuj na Przedszkole Roku i szkolę, w której panuje najlepsza atmosfera. Możesz też nominować swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie edukacyjnym.

Oddaj głos na Elżbieta Lasik

Oddaj głos na Naszą Szkołę

Więcej informacji na stronie --> pomorska.pl

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i licznymi obostrzeniami, które obowiązują w placówkach oświatowych, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 nie będzie miało rangi uroczystości szkolnej ujętej w ceremoniale szkoły. Ze względu na różne godziny odbioru świadectw w tym dniu nie będzie dowozów do szkoły. Dyrektor prosi rodziców o zrozumienie zaistniałej sytuacji. W przypadku, gdy rodzic stwierdzi, że obawia się o zdrowie swoje lub dziecka  lub nie ma w dniu zakończenia roku możliwości dojechania do szkoły, świadectwo będzie można odebrać   29 i 30 czerwca 2020 w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 – 14.00.

Więcej na stronie: Szkoły w Rynarzewie

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła rusza w poniedziałek (16 marca) o godz. 9.00 rano. Startujemy z lekcjami dla ósmoklasistów i maturzystów, bo to oni mogliby ponieść największe straty wynikające z zamknięcia szkół. Transmisja online na www.kujawsko-pomorskie.pl i edupolis.pl.

  Program przygotowują wspólnie metodycy pracujący w kujawsko-pomorskich centrach edukacji nauczycieli w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku, zajęcia będą prowadzić najwyższej klasy nauczyciele specjaliści, którym towarzyszyć będą moderatorzy (za ich pośrednictwem będzie można zadawać pytania prowadzącym lekcje).

 Na poniedziałkowe zajęcia dla ósmoklasistów, które rozpoczną się o godz. 9.00, złożą się lekcje języka polskiego, języka angielskiego lub niemieckiego i matematyki.  

PILNE!

W związku z decyzją Rady Ministrów z dnia 11 marca 2020r o zamknięciu placówek oświatowych Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rynarzewie informuje, że w dniach
12 – 13 marca 2020r (czwartek, piątek) zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze dla dzieci, które nie mogą pozostać w domu.


W dniach 16 – 25 marca 2020r szkoła będzie zamknięta.

Dyrektor Szkoły
Agnieszka Tulińska

28 finał WOŚP - 12 stycznia 2020_13Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie wzorem lat ubiegłych wzięła udział w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sali gimnastycznej zgromadziło się wielu mieszkańców Rynarzewa i okolic. Zbiórka uliczna wystartował o 8.30, a o godz. 15.00 w szkole rozpoczęły się występy i nie tylko. Zaprezentowali się: uczniowie szkoły, zespół Belcanto,  Szkoła Tańca Gabi i Szkoła Sztuk Walki RAION.

12 stycznia 2020r o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej w Rynarzewie ruszamy z 28 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Koncert kolęd_11Tradycją się stało, iż przed świętami w naszej Szkole Podstawowej w Rynarzewie, organizowany jest koncert kolęd. Tak było i tym razem, dnia 19 grudnia 2019r. odbył się wieczór kolęd przygotowany przez uczniów zespołu wokalnego Belcanto ze szkoły podstawowej  pod kierunkiem p. Magdaleny Itrich.

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa „LUKS” Orzeł Rynarzewo_10Dnia 28 czerwca 2019 roku w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  w Rynarzewie odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa „LUKS” Orzeł Rynarzewo.

Do zawodów przystąpiło 19 pasjonatów gry w tenisa stołowego, którzy zostali podzielenie na cztery grupy według posiadanych umiejętności. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym w grupach do trzech wygranych setów.

VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego_16Dnia 30 kwietnia 2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rynarzewie odbył się VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego pod nazwą „Razem przy Tenisowym Stole”
Tym razem do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba uczestników aż szesnaście rodzinnych drużyn – dziecko plus osoba pełnoletnia związana z rodziną.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie ogłasza nabór do klasy pierwszej o profilu sportowym na rok szkolny 2019/2020.

Zapewniamy:

  • zwiększoną ilość godzin zajęć sportowych
  • realizację podstawy programowej w połączeniu z programem sportowym w ramach podziału godzin ucznia.

Uczęszczanie do klasy sportowej gwarantuje dziecku:

  • wszechstronny rozwój sprawności motorycznych
  • nabycie umiejętności umożliwiających uczniom uczestnictwo w różnych formach aktywności
  • wyrównanie deficytów w rozwoju motorycznym.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu: 52 384 55 01

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rynarzewie serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców wraz z Dziećmi na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.
Rekrutacja na wyżej wymieniony rok obejmuje dzieci:

  • 3, 4, 5 - letnie (ur.2014,2015, 2016)- oddziały przedszkolne;
  • 6 - letnie (ur.2013) - oddział przedszkolny -zerówka;
  • 7 - letnie (ur.2012) - klasa pierwsza

27 finał WOŚP - 13 stycznia 2019_35Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie wzorem lat ubiegłych wzięła udział w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sali gimnastycznej zgromadziło się wielu mieszkańców Rynarzewa i okolic. Zbiórka uliczna wystartował o 8.30, a o godz. 15.00 w szkole rozpoczęły się występy i nie tylko. Zaprezentowali się: uczniowie szkoły, zespół Belcanto, Szkoła Tańca Gabi i Szkoła Sztuk Walki RAION.

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W RYNARZEWIE NA 27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
PLAN IMPREZY:

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz