DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i licznymi obostrzeniami, które obowiązują w placówkach oświatowych, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 nie będzie miało rangi uroczystości szkolnej ujętej w ceremoniale szkoły. Ze względu na różne godziny odbioru świadectw w tym dniu nie będzie dowozów do szkoły. Dyrektor prosi rodziców o zrozumienie zaistniałej sytuacji. W przypadku, gdy rodzic stwierdzi, że obawia się o zdrowie swoje lub dziecka  lub nie ma w dniu zakończenia roku możliwości dojechania do szkoły, świadectwo będzie można odebrać   29 i 30 czerwca 2020 w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 – 14.00.

Więcej na stronie: Szkoły w Rynarzewie

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła rusza w poniedziałek (16 marca) o godz. 9.00 rano. Startujemy z lekcjami dla ósmoklasistów i maturzystów, bo to oni mogliby ponieść największe straty wynikające z zamknięcia szkół. Transmisja online na www.kujawsko-pomorskie.pl i edupolis.pl.

  Program przygotowują wspólnie metodycy pracujący w kujawsko-pomorskich centrach edukacji nauczycieli w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku, zajęcia będą prowadzić najwyższej klasy nauczyciele specjaliści, którym towarzyszyć będą moderatorzy (za ich pośrednictwem będzie można zadawać pytania prowadzącym lekcje).

 Na poniedziałkowe zajęcia dla ósmoklasistów, które rozpoczną się o godz. 9.00, złożą się lekcje języka polskiego, języka angielskiego lub niemieckiego i matematyki.  

PILNE!

W związku z decyzją Rady Ministrów z dnia 11 marca 2020r o zamknięciu placówek oświatowych Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rynarzewie informuje, że w dniach
12 – 13 marca 2020r (czwartek, piątek) zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze dla dzieci, które nie mogą pozostać w domu.


W dniach 16 – 25 marca 2020r szkoła będzie zamknięta.

Dyrektor Szkoły
Agnieszka Tulińska

28 finał WOŚP - 12 stycznia 2020_13Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie wzorem lat ubiegłych wzięła udział w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sali gimnastycznej zgromadziło się wielu mieszkańców Rynarzewa i okolic. Zbiórka uliczna wystartował o 8.30, a o godz. 15.00 w szkole rozpoczęły się występy i nie tylko. Zaprezentowali się: uczniowie szkoły, zespół Belcanto,  Szkoła Tańca Gabi i Szkoła Sztuk Walki RAION.

12 stycznia 2020r o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej w Rynarzewie ruszamy z 28 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Koncert kolęd_11Tradycją się stało, iż przed świętami w naszej Szkole Podstawowej w Rynarzewie, organizowany jest koncert kolęd. Tak było i tym razem, dnia 19 grudnia 2019r. odbył się wieczór kolęd przygotowany przez uczniów zespołu wokalnego Belcanto ze szkoły podstawowej  pod kierunkiem p. Magdaleny Itrich.

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa „LUKS” Orzeł Rynarzewo_10Dnia 28 czerwca 2019 roku w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  w Rynarzewie odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa „LUKS” Orzeł Rynarzewo.

Do zawodów przystąpiło 19 pasjonatów gry w tenisa stołowego, którzy zostali podzielenie na cztery grupy według posiadanych umiejętności. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym w grupach do trzech wygranych setów.

VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego_16Dnia 30 kwietnia 2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rynarzewie odbył się VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego pod nazwą „Razem przy Tenisowym Stole”
Tym razem do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba uczestników aż szesnaście rodzinnych drużyn – dziecko plus osoba pełnoletnia związana z rodziną.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie ogłasza nabór do klasy pierwszej o profilu sportowym na rok szkolny 2019/2020.

Zapewniamy:

 • zwiększoną ilość godzin zajęć sportowych
 • realizację podstawy programowej w połączeniu z programem sportowym w ramach podziału godzin ucznia.

Uczęszczanie do klasy sportowej gwarantuje dziecku:

 • wszechstronny rozwój sprawności motorycznych
 • nabycie umiejętności umożliwiających uczniom uczestnictwo w różnych formach aktywności
 • wyrównanie deficytów w rozwoju motorycznym.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu: 52 384 55 01

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rynarzewie serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców wraz z Dziećmi na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.
Rekrutacja na wyżej wymieniony rok obejmuje dzieci:

 • 3, 4, 5 - letnie (ur.2014,2015, 2016)- oddziały przedszkolne;
 • 6 - letnie (ur.2013) - oddział przedszkolny -zerówka;
 • 7 - letnie (ur.2012) - klasa pierwsza

27 finał WOŚP - 13 stycznia 2019_35Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie wzorem lat ubiegłych wzięła udział w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sali gimnastycznej zgromadziło się wielu mieszkańców Rynarzewa i okolic. Zbiórka uliczna wystartował o 8.30, a o godz. 15.00 w szkole rozpoczęły się występy i nie tylko. Zaprezentowali się: uczniowie szkoły, zespół Belcanto, Szkoła Tańca Gabi i Szkoła Sztuk Walki RAION.

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W RYNARZEWIE NA 27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
PLAN IMPREZY:

26 finał WOŚP_2614 stycznia 2018r Szkoła Podstawowa w Rynarzewie włączyła sie w 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 1500 mury szkolne gościły uczniów, ich rodziców, oraz wielu mieszkańców Rynarzewa i okolic.
Przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Można było skorzystać z kawiarenki serwującej kawę i pyszne ciasta. Zorganizowano również kiermasz książek oraz loterię fantową. Niecodzienną atrakcją było szkolenie w holu szkolnym, podczas którego strażacy uczyli jak udzielać pierwszej pomocy.

Celem 26. Finału WOŚP będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.  W najbliższym Finale WOŚP skupia się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie organizuje 26 Finał dla Rynarzewa i okolic w dniu 14.01. (niedziela) o godz. 15:00 w sali gimnastycznej szkoły.

W ramach szkolnego finału:

 • Występy artystyczne i sportowe dzieci i uczniów naszej szkoły
 • Loteria Fantowa – wszystkie losy wygrywają (przyjmujemy fanty !!!)
 • Licytacja darów na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (podaruj !!!)
 • Kawiarenka Orkiestry
 • Kiermasz książek
 • Zbiórka darów pieniężnych przez oficjalnych wolontariuszy WOŚP
 • „Światełko do nieba”

Zapraszamy na finał do sali gimnastycznej szkoły już od godz. 15:00 do 18:00. Wspomóż opiekę i leczenie noworodków !!!!

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie zaprasza wszystkich mieszkańców Rynarzewa i okolic na wieczornicę patriotyczną z okazji Święta Niepodległości.

Przedstawienie – około 35 min. - przygotowali nauczyciele z uczniami szkoły podstawowej i młodzieżą gimnazjalną.
Serdecznie zapraszamy we środę 15 listopada o godz. 18:00 do Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.

Święto Kwiatów_1W sobotnie słoneczne popołudnie 3 czerwca na terenie szkoły odbył się festyn zorganizowany przez Świetlicę Wiejską, Radę Rodziców i Dyrektora Zespołu Szkół, Sołtysa, K.G.W. i Bibliotekę Publiczną w Rynarzewie.

Hasłem przewodnim tego dnia były kwiaty. Święto Kwiatów rozpoczęło się od przemarszu przez Rynarzewo. Miejscem zbiórki było przedszkole SMERFUŚ II. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami z uśmiechem i śpiewem na ustach przeszły na boisko szkolne. Cała trasa przemarszu była wystrojona kwiatami i balonami. O bezpieczeństwo na trasie zadbała OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA z Rynarzewa.

25 finał WOŚP w Rynarzewie_1W Rynarzewie „Owsiakowe granie” zorganizował Zespół Szkół wraz z sołtysem Iwoną Kornacką i Świetlicą Wiejską.

O godz. 15 tej w hali sportowej Zespołu Szkół w Rynarzewie zgromadziła się duża publiczność, aby oglądać występy artystyczne dzieci i wziąść udział w licytacji wielu fantów, wspomagając tym fundusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz